TOP 10

xTREEm CUP 2017 sarja viimane võistlus TOP10

Põnev raiespordi hooaeg hakkab lõpule jõudma ja hooaja viimane võistlus toimub Palamusel. Hulk olulisi võistlusi nii Eestis kui välismaal on seljataga ning samuti sadu tunde trenne. Kellel rohkem, kellel vähem, aga kindlasti on TOP10 ajal meie parimad võistlejad tippvormis ja valmis andma korralikku lahingut välisvõistlejatele, kellest nimekamad kindlasti soomlased. Parimate koondistega on võistlustele tulemas Leedu, Läti, Soome ja Valgevene. 
 
Eesti raievõistluste lähiajaloos toimuvad võistlused keset suurt sügist esmakordselt. Kus mujal sügisel raievõistlusi pidada, kui sügise suurimal laadal. XX Suur Paunvere Väljanäitus ootab suuri ja väkseid nunnusid Jõgevamaale 16. septembril. Kuna tegu juba 20. toimumise korraga ja pisut ümarguse sündmusega, siis on raievõistlus just sobilik sündmus laata ilmestama. On ju raievõistlusedki oma olemuselt ja taustalt maaleuga tihedalt seotud, seega miks mitte sel korral tulla laadale ja põigata läbi ka raievõistluste alalt!
 
Laat ise pakub kogu oma hiilguses terve päev põnevaid tegemisi. Näitusel ja müügiks on käsitööesemed, põllu-, metsa- ja aiasaadused, loomad ja linnud, puud ja põõsad ning kõik erakordne ja kummaline nii taime- kui loomariigist. Päevajuhiks on Oskar Lutsu huumoripreemia laureaat Raivo E. Tamm. Esinevad Svjata Vatra ja Väikeste Lõõtspillide Ühing. Kultuuriprogramm kohalikelt taidlejatelt ja külalistelt Lätimaalt.
 
 
 

Kontakt

Galeriid Vaata kõiki