Tulemused

2017. aasta võistlus - tulemused

Võistkond Tulemus
Eesti Kartulid 49
Victorious Secret 48
Tihased 48
Kalanhoe 48
rabapistrik 47
Männikäbi 46
Apple Tree 46
Häädemeeste Keskkool 45
Männikärsakad 45
Frenoot 2.0 45
Morss 45
Kolm karu  44
Jevgeniaalne 44
Metsik Elva 43
Queens of Forest 43
Tõruke 42
Team Log Lifters 42
3 germaani 42
Kivirullijad 41
Männikasvud 41
Katsekad 41
Ehte Humanitaargümnaasium 1 41
Eelves 41
GAG8.b 41
Mustela lutreola 40
Konkurendid 40
Järvekad 39
Maalt ja hobusega 38
Run, Forest, run!  38
Viimsi Au ja Uhkus 38
MaSiMa 38
Valtu tuvid 37
Ehte Humanitaargümnaasium 2 37
Sinised metsalehed 37
Wood Dealers 36
Saprofüüdid 36
Antsud 35
Žažõgalka 33
Kartulimugulad 33
H.A.H 32
Roheline päev 30
Laeva Põhikool 29
Forestonia+ 29
KaNaKe 29
Kapa Kohila 28
Kuusalu 10 26
RAK 26
Vanurid 22
Arekad 22
Keskkonn 21
Ehte Humanitaargümnaasium 3 20
Jaaguarundi 19
S.A.Angela 19
Kuninga tiim 17
Team Eneli 16
Midgets 14
Ööbikud jäääärel 12

 

 

2016. aasta võistlus - tulemused

"Noored Euroopa metsades" I, II ja III voor on lõppenud. I voorust pääses edasi 101 võistkonda, kes koostasid õppematerjalide põhjal Eesti ja Euroopa metsade kohta 10 küsimust.

II vooruks oli 29. märtsil veebipõhine viktoriin 50 küsimusega, kust edukaimad pääsesid III vooru.

III vooru ehk Eesti finaali pääses 19 võistkonda, kes 16. - 17. mail Luual võistlesid viktoriinis, praktilistes ülesannetes ja postri esitluses.

Eesti finaali ehk III vooru tulemused

  Võistkonna nimi Kool KOKKU
1 Dispersne süsteem Hugo Treffneri Gümnaasium 149,07
2 Haustor Hugo Treffneri Gümnaasium 147,34
3 hakkajad Häädemeeste Keskkool 146,05
4 Face the Woods Tallinna 21.Kool 143,78
5 Ämbri äpardus Hugo Treffneri Gümnaasium 142,94
6 ÜG Ülenurme Gümnaasium 140,81
7 Frenoot Viljandi Gümnaasium 138,77
8 NOORED REBASED Viimsi Kool 138,55
9 Lümanda 2 Lümanda Põhikool 136,60
10 DATLIPALM Viimsi Kool 135,05
11 3 mükoloogi Tallinna Reaalkool 131,74
12 Killermännid Elva Gümnaasium 131,07
13 Rara Avis Narva Pähklimäe Gümnaasium 124,31
14 LLR/ Sämblikud Tallinna Saksa Gümnaasium 122,44
15 Hapnejad Lihula Gümnaasium 122,02
16 KKL Rapla Ühisgümnaasium 121,78
17 3 karu Narva Pähklimäe Gümnaasium 114,92
18 GLOBAL ELITE Viimsi Kool 112,39
19 Ignatsi Jaak Kambja Põhikool 111,64

Detailsed tulemused

Õiged vastused - viktoriin

Õiged vastused - metsarada

 

II vooru tulemused 

19 esimest võistkonda jätkasid "Noored Euroopa metsades" finaalis 16.  -17. mail

Viktoriini vastused

  Võistkonna nimi Kool Juhendaja Viktoriin
1 Haustor Hugo Treffneri Gümnaasium Saima Kaarna 47
2 ÜG Ülenurme Gümnaasium Maia Uibo 47
3 hakkajad Häädemeeste Keskkool Viktor Koop, Ülle Valgi 47
4 Rara Avis Narva Pähklimäe Gümnaasium Yury Gordeev 46
5 Dispersne süsteem Hugo Treffneri Gümnaasium Saima Kaarna 46
6 Ämbri äpardus Hugo Treffneri Gümnaasium Saima Kaarna 46
7 Hapnejad Lihula Gümnaasium Marje Loide 46
8 3 karu Narva Pähklimäe Gümnaasium Yury Gordeev 45
9 Ignatsi Jaak Kambja Põhikool Gerli Edela 45
10 NOORED REBASED Viimsi Kool Kersti Ojassalu 45
11 3 mükoloogi Tallinna Reaalkool Kersti Veskimets 45
12 DATLIPALM Viimsi Kool Kersti Ojassalu 44
13 Killermännid Elva Gümnaasium Geil Siim 44
14 Face the Woods Tallinna 21.Kool Riina Otsus 44
15 GLOBAL ELITE Viimsi Kool Kersti Ojassalu 44
16 LLR Tallinna Saksa Gümnaasium Mae Sutrop, Ivi Olev, Reeli Kaselaid 44
17 KKL Rapla Ühisgümnaasium Luule Linamäe 44
18 Lümanda 2 Lümanda Põhikool Gerta Nurk 44
19 Frenoot Viljandi Gümnaasium Airi Luhaäär 44
  Dream team Jõhvi Gümnaasium Liina Kollo 43
  MaSiMa Läänemaa Ühisgümnaasium Imbi Raudkivi 43
  Venna arm Gustav Adolfi gümnaasium  Helina Reino 43
  Männi terror Elva Gümnaasium Geil Siim 42
  Lumerebased Läänemaa Ühisgümnaasium Imbi Raudkivi 42
  Kapuutsipoisid Jakob Westholmi Gümnaasium Eve Torv 42
  Kännuseened Valga Põhikool Külli Kukk 41
  Jõhvikad Jõhvi Gümnaasium Liina Kollo 41
  Käbilind Sonda Kool Mariza Lillepea 41
  Maalt ja lehmaga Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium Tiina Sõber 40
  Katsekad 3 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Sirje Kivil 38
  MKEM Lihula Gümnaasium Marje Loide 38
  Lümanda 1 Lümanda Põhikool Gerta Nurk 38
  Ilmapuu Tallinna Prantsuse Lütseum Marje Väli 37
  Lambad metsas Valtu Põhikool Luule Linamäe 37
  Lumetuhkur Risti Põhikool Liina Kallas 37
  rasvatihane Kohila Gümnaasium Meeli Jänes 37
  slaavi Slaavi Põhikool Natalia Volkova 37
  Metsakaitsjad Sillamäe Gümnaasium Julia Zahharova 36
  Cassandra Võru Kreutzwaldi Kool Merit Kund 35
  Luuandom Viimsi kool Kersti Ojassalu 35
  3uba Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium Tiina Sõber 35
  Helesinine leopard Risti Põhikool Liina Kallas 35
  Kõdukiht Tallinna Reaalkool Kersti Veskimets 34
  Ra2Ma Tapa Gümnaasium Aivi Leimann 34
  Valtu tihased Valtu Põhikool Luule Linamäe 34
  LEA Toila Gümnaasium Anne Aia 33
  HKK Kanepi Gümnaasium Merike Luts 33
  Kanepi Kanepi Gümnaasium Merike Luts 33
  METSAKUTSU Lasila Põhikool Eve Kangur 32
  Metsaribosoomid Tallinna 21. Kool Riina Otsus 32
  Massivsed kuklid Loksa Gümnaasium Urve Veersoo 32
  kala metsas Tallinna Prantsuse Lütseum Marje Väli 31
  Roheline Päev Lihula Gümnaasium  Marje Loide 31
  Kilkav jänes Risti Põhikool Liina Kallas 30
  BEGAL Lasila Põhikool Eve Kangur 29
  Žažõgalka Lihula Gümnaasium Marje Loide 29
  Sammalhabe Kääpa Põhikool Aiki Jõgeva 29
  LMD Kanepi Gümnaasium Merike Luts 28
  Järvekad 3 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Sirje Kivil 28
  Forestonia Jakob Westholmi Gümnaasium Eve Torv 28
  EgNaKe Lihula Gümnaasium Marje Loide 28
  Muumutrollid Tartu Veeriku Kool Priit Pensa 27
  3 hunti Kuressaare Gümnaasium Gerta Nurk 26
  Võluritammed Narva Keeltelütseum Svetlana Anissimova 25
  Leemurid Sillamäe Eesti Põhikool Margit Korotkova 25
  Futurewest Jakob Westholmi Gümnaasium Eve Torv 25
  MAFKA Loksa Gümnaasium Urve Veersoo 25
  PALDISKI Paldiski Ühisgümnaasium Riina Talvik 25
  ESTER Kanepi Gümnaasium Merike Luts 25
  ROLTS Tapa Gümnaasium Aivi Leimann 24
  männimets Kaiu Põhikool Miralda Sildvee 23
  Metsakiisud Laeva Põhikool Gea Kiudorf 23
  MaRmO Kammeri Koool Kätlin Tamm 23
  VAM Tallinna Saksa Gümnaasium Mae Sutrop, Ivi Olev, Reeli Kaselaid 23
  Kaunid baleriinid Loksa Gümnaasium Urve Veersoo 23
  Cippollinod Kadrina Keskkool Siret Pung 23
  Safari Mesh Lihula Gümnaasium Marje Loide 23
  Uka Pärnumaa Kutsehariduskeskus Marje Kask 23
  Dried Tomatoes Koonga kool Hele Nööri 23
  TaCaHe Kanepi Gümnaasium Merike Luts 23
  Seitsmesklass Vaida Põhikool Merle Soots 22
  Antsla Antsla Gümnaasium Maire Puhmas 22
  Pitbull Pärnumaa Kutsehariduskeskus Marje Kask 22
  KG_Puu10 Kanepi Gümnaasium Merike Luts 22
  CMS Järva-Jaani Gümnaasium Anu Nurk 21
  Multimeediumsõnumid Loksa Gümnaasium Urve Veersoo 21
  Picea abies Läänemaa Ühisgümnaasium Imbi Raudkivi 21
  Valtu mägrad Valtu Põhikool Luule Linamäe 20
  NOT SO SERIOUS Jõhvi Vene Põhikool Nataliya Lobossok 19
  MärtHelinaAnastasija Võru Kreutzwaldi Kool Merit Kund 18
  Kuuesklass Vaida Põhikool Merle Soots 18
  Liechtenstein Sillamäe Eesti Põhikool Margit Korotkova 18
  Reimar Pärnumaa Kutsehariduskeskus Marje Kask 18
  Kaheksasklass Vaida Põhikool Merle Soots 16
  Kiisud 69 Pärnumaa Kutsehariduskeskus Marje Kask 16
  Kuldkala Laeva Põhikool Gea Kiudorf 14
  Loxia Tartu Erakool Kristi Adosson 14
  WeSometimesLoseButAlwaysWin Pärnu Vanalinna Põhikool Ele Jaanimägi 14
  RK Risti Põhikool Liina Kallas 10
  VK REK Vastse-Kuuste Kool Egle Mäe 10

I vooru tulemused (II voorus osalevad võistkonnad):

Võistkonna nimi Kool Juhendaja
männimets Kaiu Põhikool Miralda Sildvee
Rara Avis Narva Pähklimäe Gümnaasium Yury Gordeev
Metsakiisud Laeva Põhikool Gea Kiudorf
Kuldkala Laeva Põhikool Gea Kiudorf
Võluritammed Narva Keeltelütseum Svetlana Anissimova
Männi terror Elva Gümnaasium Geil Siim
Muumutrollid Tartu Veeriku Kool Priit Pensa
Maalt ja lehmaga Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium Tiina Sõber
Dispersne süsteem Hugo Treffneri Gümnaasium Saima Kaarna
Ämbri äpardus Hugo Treffneri Gümnaasium Saima Kaarna
Haustor Hugo Treffneri Gümnaasium Saima Kaarna
3 karu Narva Pähklimäe Gümnaasium Yury Gordeev
Ignatsi Jaak Kambja Põhikool Gerli Edela
MärtHelinaAnastasija Võru Kreutzwaldi Kool Merit Kund
Cassandra Võru Kreutzwaldi Kool Merit Kund
ÜG Ülenurme Gümnaasium Maia Uibo
Luuandom Viimsi kool Kersti Ojassalu
LEA Toila Gümnaasium Anne Aia
kala metsas Tallinna Prantsuse Lütseum Marje Väli
Roheline Päev Lihula Gümnaasium  Marje Loide
BEGAL Lasila Põhikool Eve Kangur
METSAKUTSU Lasila Põhikool Eve Kangur
Kuuesklass Vaida Põhikool Merle Soots
Seitsmesklass Vaida Põhikool Merle Soots
Kaheksasklass Vaida Põhikool Merle Soots
DATLIPAÖM Viimsi Kool Kersti Ojassalu
Killermännid Elva Gümnaasium Geil Siim
Metsakaitsjad Sillamäe Gümnaasium Julia Zahharova
MaRmO Kammeri Koool Kätlin Tamm
Antsla Antsla Gümnaasium Maire Puhmas
Face the Woods Tallinna 21.Kool Riina Otsus
Ilmapuu Tallinna Prantsuse Lütseum Marje Väli
GLOBAL ELITE Viimsi Kool Kersti Ojassalu
Metsaribosoomid Tallinna 21. Kool Riina Otsus
Hapnejad Lihula Gümnaasium Marje Loide
Katsekad 3 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Sirje Kivil
Järvekad 3 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Sirje Kivil
3uba Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium Tiina Sõber
Liechtenstein Sillamäe Eesti Põhikool Margit Korotkova
Leemurid Sillamäe Eesti Põhikool Margit Korotkova
Forestonia Jakob Westholmi Gümnaasium Eve Torv
Futurewest Jakob Westholmi Gümnaasium Eve Torv
VAM Tallinna Saksa Gümnaasium Mae Sutrop, Ivi Olev, Reeli Kaselaid
LLR Tallinna Saksa Gümnaasium Mae Sutrop, Ivi Olev, Reeli Kaselaid
NOORED REBASED Viimsi Kool kersti Ojassalu
Kaunid baleriinid Loksa Gümnaasium Urve Veersoo
MAFKA Loksa Gümnaasium Urve Veersoo
Valtu mägrad Valtu Põhikool Luule Linamäe
Valtu tihased Valtu Põhikool Luule Linamäe
Lambad metsas Valtu Põhikool Luule Linamäe
RK Risti Põhikool Liina Kallas
Helesinine leopard Risti Põhikool Liina Kallas
Lumetuhkur Risti Põhikool Liina Kallas
Kilkav jänes Risti Põhikool Liina Kallas
rasvatihane Kohila Gümnaasium Meeli Jänes
CMS Järva-Jaani Gümnaasium Anu Nurk
Kännuseened Valga Põhikool Külli Kukk
Massivsed kuklid Loksa Gümnaasium urve.veersoo
Multimeediumsõnumid Loksa Gümnaasium urve.veersoo
Cippollinod Kadrina Keskkool Siret Pung
Lumerebased Läänemaa Ühisgümnaasium Imbi Raudkivi
MKEM Lihula Gümnaasium Marje Loide
KKL Rapla Ühisgümnaasium Luule Linamäe
Loxia Tartu Erakool Kristi Adosson
Lümanda 1 Lümanda Põhikool Gerta Nurk
Lümanda 2 Lümanda Põhikool Gerta Nurk
3 hunti Kuressaare Gümnaasium Gerta Nurk
EgNaKe Lihula Gümnaasium Marje Loide
Picea abies Läänemaa Ühisgümnaasium Imbi Raudkivi
Safari Mesh Lihula Gümnaasium Marje Loide
Kapuutsipoisid Jakob Westholmi Gümnaasium Eve Torv
Dream team Jõhvi Gümnaasium Liina Kollo
MaSiMa Läänemaa Ühisgümnaasium Imbi Raudkivi
slaavi Slaavi Põhikool Natalia Volkova
HKK Kanepi Gümnaasium Merike Luts
Kanepi Kanepi Gümnaasium Merike Luts
Frenoot Viljandi Gümnaasium Airi Luhaäär
Žažõgalka Lihula Gümnaasium Marje Loide
Käbilind Sonda Kool Mariza Lillepea
Kõdukiht Tallinna Reaalkool Kersti Veskimets
PALDISKI Paldiski Ühisgümnaasium Riina Talvik
Kiisud 69 Pärnumaa Kutsehariduskeskus Marje Kask
Pitbull Pärnumaa Kutsehariduskeskus Marje Kask
Uka Pärnumaa Kutsehariduskeskus Marje Kask
Reimar Pärnumaa Kutsehariduskeskus Marje Kask
Sammalhabe Kääpa Põhikool Aiki Jõgeva
ROLTS Tapa Gümnaasium Aivi Leimann
Ra2Ma Tapa Gümnaasium Aivi Leimann
metskassid Tallinna Reaalkool Kersti Veskimets
Dried Tomatoes Koonga kool Hele Nööri
WeSometimesLoseButAlwaysWin Pärnu Vanalinna Põhikool Ele Jaanimägi
VK REK Vastse-Kuuste Kool Egle Mäe
NOT SO SERIOUS Jõhvi Vene Põhikool Nataliya Lobossok
hakkajad Häädemeeste Keskkool Viktor Koop, Ülle Valgi
ESTER Kanepi Gümnaasium Merike Luts
TaCaHe Kanepi Gümnaasium Merike Luts
KG_Puu10 Kanepi Gümnaasium Merike Luts
3 mükoloogi Tallinna Reaalkool Kersti Veskimets
Venna arm Gustav Adolfi gümnaasium  Helina Reino
LMD Kanepi Gümnaasium Merike Luts
Jõhvikad Jõhvi Gümnaasium Liina Kollo


2015. aasta võistlus

Eesti finaali tulemused

28.-29. mai 2015, Luua metsanduskool

Finaalis võistlesid 12 võistkonda viktoriinis, praktiliste ülesannete lahendamises ja posterettekannetes. Õpilased veetsid Luual kaks sisukat ja töist päeva, et välja selgitada tiim, kes sõidab septembris Rumeeniasse Eestit esindama. 

Täpsemad tulemused (koos võistlejate nimedega) alla laadimiseks

  Võistkonna nimi Kool Viktoriin Metsarada Poster KOKKU
      kuni 30 p kuni 30 p kuni 40 p  
1 French Toast Maffia Tallinna Prantsuse Lütseum 17,1 17,8 39,25 74,15
2 Maalt ja hobusega Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium 17,4 16,2 35,25 68,85
3 Katsekad 2 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 17,9 13,2 36,5 67,6
4 Järvekad 1 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 15,4 19,5 31,75 66,65
5 Vulpini Miina Härma Gümnaasium 17,8 12,5 32,75 63,05
6 Cranium Rapla Ühisgümnaasium 15 10,9 35,5 61,4
7 Eukarüoodid Viimsi Kool 11,5 13,9 34,75 60,15
8 Elva mänd Elva Gümnaasium 13,7 11,4 35 60,1
9 Pöialpoiss Rapla Ühisgümnaasium 12,3 12,8 33,5 58,6
10 Roosad Papud Viimsi Kool 7,9 16,7 33,25 57,85
11 õunamahl123 Vanalinna Hariduskolleegium 6,7 17,4 33,75 57,85
12 Eesti kartulid Viimsi kool 8,9 8,7 34,75 52,35

 

Eelvooru tulemused

7. aprillil toimus Noored Euroopa metsades Eesti eelvoor, kus tuli vastata 50-le Euroopa metsandusega seotud küsimusele. Osales üle saja võistkonna. Eesti finaali, mis toimub 28. - 29. maril Luua metsanduskoolis, pääsesid 15 eelvooru viktoriinis parima tulemuse saanud võistkonda:

  Võistkonna nimi Kool Juhendaja Punkte
1 Katsekad 2 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Sirje Kivil 46
2 kultuurkanep Kirivere Kool Hilda Leppik 45
3 Metsamaailm Harkujärve Põhikool Heily Epro 44
4 Roosad Papud Viimsi Kool Kersti Ojassalu 44
5 Pöialpoiss Rapla Ühisgümnaasium Luule Linamäe 44
6 Vulpini Miina Härma Gümnaasium Ülle Irdt 44
7 Cranium Rapla Ühisgümnaasium Luule Linamäe 43
8 Elva mänd Elva Gümnaasium Geil Siim 42
9 French Toast Maffia Tallinna Prantsuse Lütseum Sirje Tekko 42
10 õunamahl123 Vanalinna Hariduskolleegium Tiia Kalju 41
11 Järvekad 1 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Sirje Kivil 41
12 Maalt ja hobusega Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium Tiina Sõber 41
13 Eesti kartulid Viimsi kool Kersti Ojassalu 40
14 Metsaloomad Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium Anastassia Makarova 40
15 Eukarüoodid Viimsi Kool Kersti Ojassalu 40
Vaata ka KÕIK EESTI EELVOORU TULEMUSED

 

2014. aasta võistlus

Eesti finaal 8. - 9. aprillil Luua Metsanduskoolis

Luuale kogunesid 13 võistkonda koolidest üle Eesti. Kahe päeva jooksul pandi ennast proovile viktoriinis, praktiliste ülesannetega Luua pargis ja posterettekandega. Tegevust ja põnevust jätkus küllaga!

Septembris sõidab rahvusvahelisele lõppvõistlusele Saksamaale võistkond Copper Owl, kes kogus kolme osa peale kõige rohkem punkte. Palju õnne!

Tulemused saad alla laadida SIIT

Koht Kool Võistkonna nimi Viktoriin (kuni 30 p) Ül metsas (kuni 20 p) Poster (kuni 30 p) KOKKU
1 Tallinna Prantsuse Lütseum Copper Owl 16 18 22,58 56,6
2 Tallinna 21. Kool Metsikud Metsad 16 14 23,75 53,8
3 Võhma Gümnaasium Mardikas 17 14 21,50 52,5
4 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Katsekad 20 8,5 23,92 52,4
5 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Järvekad 12 14,5 24,08 50,6
6 Rapla Ühisgümnaasium Leumaas 12 11 24,67 47,7
7 Lümanda põhikool ökoloogid 16 10 20,25 46,3
8 Tartu Kivilinna Gümnaasium Kivilinn 9 14 11,5 19,25 44,8
9 Tartu Veeriku Kool TVK_9a/ MAM 11 10 23,58 44,6
10 Sillamäe Kannuka kool Green fingers 12 9 21,92 42,9
11 Risti Põhikool (Harjumaa) Risti9 8 14 19,42 41,4
12 Sillamäe Gümnaasium Make forests not wars. 9 8,5 21,08 38,6
13 Tallinna Järveotsa Gümnaasium The Peacock Warriors 14 6 18,25 38,3

Eelvoor 5. märtsil 2014

5. märtsil toimus 81-s koolis üle "Noored Euroopa metsades" Eesti eelvooru viktoriin. Selgunud on tulemused ja 16 võistkonda, kes pääsesid Eesti finaali, mis toimub 8. - 9. aprillil 2014 Luua Metsanduskoolis.

Tulemused saad alla laadida ka SIIT.

  Kool Võistkonna nimi PUNKTID Juhendaja
1 Tallinna 21. Kool Looduslapsed11B 43 Riina Otsus
2 Tallinna Prantsuse Lütseum Copper Owl 42 Marje Väli
3 Rapla Ühisgümnaasium Leumaas 41 Luule Linamäe
4 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Katsekad 40 Sirje Kivil
5 Risti Põhikool (Harjumaa) Risti9 40 Liina Kallas
6 Tallinna Järveotsa Gümnaasium The Peacock Warriors 39 Maiki Lauri
7 Lümanda põhikool ökoloogid 39 Gerta Nurk
8 Tartu Veeriku Kool TVK_9a 39 Priit Pensa
9 Sillamäe Gümnaasium Make forests not wars. 38 Julia Zahharova
10 Valtu Põhikool Koprad 38 Luule Linamäe
11 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Järvekad 37 Sirje Kivil
12 Tallinna 21. Kool Metsikud Metsad 37 Riina Otsus
13 Tartu Kivilinna Gümnaasium Kivilinn 9 36 Tiina Sõber
14 Võhma Gümnaasium Mardikas 36 Pilvi Ailt
15 Halliste Põhikool salu 36 Tiiu Savi
16 Sillamäe Kannuka kool Green fingers 35 Valentina Repina
  Kirivere Põhikool Kirivere 34 Hilda Leppik
  Lihula Gümnaasium Muumitroll 33 Marje Loide 
  Lihula Gümnaasium rapidmango365 33 Marje Loide
  Tartu Kivilinna Gümnaasium Kivilinn 8 33 Tiina Sõber
  J.V.veski nim. Maarja Põhikool 9 klass 33 Egle Lellep
  Oru Kool OK8 32 Margit Kiivit
  Viimsi keskkool Viimsi 10a 32 Kersti Ojassalu
  Vanalinna Hariduskolleegium Lageraie123 32 Tiia Kalju
  Kuressaare Gümnaasium loodusring 32 Gerta Nurk
  Koeru Keskkool šaakalid 31 Aili Alatsei
  Varstu Keskkool Varstukad 31 Reet Järvpõld
  Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Tamulavanake 31 Marika Karden-Raud
  Keeni Põhikool ALADEEN 30 Ringo Saar
  Pärnu Ühisgümnaasium Boilerimehed 30 Eve Popp
  Pärnu Ühisgümnaasium Metsülane 30 Eve Popp
  Viimsi keskkool viimsi8b 30 Kersti Ojassalu
  Lasnamäe Vene Gümnaasium Baltic Sharks 30 Sofja Ter-Ovanesjan
  Valga Vene Gumnaasium kromosoomid 29 Reet Karbik
  Läänemaa Ühisgümnaasium LYG10L 28 Imbi Raudkivi
  Roosna-Alliku Põhikool Bizzaria 28 Kristi Pärt
  Valtu Põhikool Viiger 28 Luule Linamäe
  Kiltsi Põhikool Kiltsi 27 Kati Hiir
  Viimsi Kool 11b 27 Kersti Ojassalu
  Taebla Gümnaasium Kahejalgsed 27 Kaja Loorens
  Risti Põhikool (Harjumaa) Risti8 27 Liina Kallas
  Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Meieri 27 Merit Kund
  Võru Kreutzwaldi Gümnaasium EAE 27 Merit Kund
  Tallinna Inglise Kolledž Saw VII 26 Kaisa-Helena Luht
  Narva Eesti Gümnaasium Green 26 Ülle Kõpp
  Rapla Ühisgümnaasium Polaarmetsad 25 Luule Linamäe
  Valtu Põhikool Valtu Kadakad 25 Luule Linamäe
  Kärdla Ühisgümnaasium Käpalised 24 Kersti Lüsi
  Laagri Kool Laagri1 24 Siiri Evard
  Tarvastu Gümnaasium Young Eagles 23 Mari Järve
  Laagri Kool Laagri5 23 Siiri Evard
  Kanepi Gümnaasium Marienkäfer 23 Merike Luts
  Räpina Ühisgümnaasium Räpina 23 Valentina Narruskberg
  Risti Põhikool (Harjumaa) Flappy Bird 23 Liina Kallas
  Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Misfits 23 Marika Karden-Raud
  Lihula Gümnaasium H.E.A 22 Marje Loide 
  Kadrioru Saksa Gümnaasium Angstahasen 22 Maie itse
  Kadrioru Saksa Gümnaasium Kadriorg 22 Maie itse
  Jakob Westholmi Gümnaasium perasperaadastra 22 Helen leoste
  Roosna-Alliku Põhikool grapes 22 Kristi Pärt
  Paikuse Põhikool CEL 22 Maarja Tärk
  Maardu Gümnaasium Flowers 22 Evgeni Dmitriev
  Lasnamäe Vene Gümnaasium Pinguins 21 Sofja Ter-Ovanesjan
  Gustav Adolfi Gümnaasium Üheksab 21 Tiina Naissoo
  Gustav Adolfi Gümnaasium Smirnovtsiki 21 Helina Reino 
  Tallinna Õismäe Vene Lütseum Eduard 21 Ljudmila Simaško
  Narva 6.kool foresters 21 Oxana Obmetko
  Palade Põhikool Suured kalad 21 Karin Poola
  Antsla Gümnaasium AG11 21 Maire Puhmas
  Paikuse Põhikool Admiral 21 Maarja Tärk
  Narva Eesti Gümnaasium Woodpeckers 21 Ülle Kõpp
  Heimtali Põhikool HEIMTALI 21 Elve Kivi
  Risti Põhikool (Läänemaa) Minionid 21 Marju Konrad 
  Tabasalu Ühisgümnaasium Kapsad 21 Dulsi Song
  Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Michelle mõtleb 21 Merit Kund
  Tabasalu Ühisgümnaasium Krevetid 20 Dulsi Song
  Lihula Gümnaasium W'O'T 20 Marje Loide 
  Lihula Gümnaasium Atmozfearz 20 Marje Loide
  Lihula Gümnaasium MAK 20 Marje Loide
  Orissaare Gümnaasium Kolm karu 20 Hilde Kurg
  Laagri Kool Laagri3 20 Siiri Evard
  Puurmani Mõisakool Baltisakslased 20 Gea Kiudorf
  Loksa Gümnaasium ALEXXX 20 Urve Veersoo
  Sillamäe Eesti Põhikool For_rest 20 Liidia Shapovalova
  Viimsi Kool 10b 20 Kersti Ojassalu
  Kostivere Põhikool KP9 19 Annika Pau
  Kiltsi Põhikool Punarind 19 Kati Hiir
  Aruküla Põhikool Metsameelsed 19 Ivika Jegis
  Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Kuninga metsapiigad 19 Urmas Lekk
  Narva 6.kool pinerys 19 Oxana Obmetko
  Antsla Gümnaasium Mimosa pudica 19 Maire Puhmas
  Pärnu Koidula Gümnaasium K.A.S. 19 Sirje Miglai
  Gustav Adolfi Gümnaasium GAG10c 19 Katri Mirski
  Tabasalu Ühisgümnaasium Marmor 19 Alo Särg
  Nõva Kool Nature 19 Liina Kallas
  Lasnamäe Vene Gümnaasium Kadakas 19 Ljubov Fedotova
  Ülenurme Gümnaasium Kannike 18 Evelyn Kostabi
  Orissaare Gümnaasium Poisid kaheksandast 18 Hilde Kurg
  Gustav Adolfi Gümnaasium ASTMA 18 Tiina Naissoo
  Laagri Kool Laagri4 18 Siiri Evard
  Elva Gümnaasium KeKaKä 18 Tiia Kuresoo
  Järva-Jaani Gümnaasium Lageraie 18 Anu Nurk
  Laeva Põhikool Plussmiinus 18 Gea Kiudorf
  Jüri Gümnaasium CarmEl 18 Riina Muug
  Keeni Põhikool MINIONS 18 Ringo Saar
  Pärnumaa Kutsehariduskeskus ME-11 18 Marje Kask
  Pärnumaa Kutsehariduskeskus JKJ 18 Marje Kask
  Risti Põhikool (Harjumaa) Skylark 18 Liina Kallas
  Orissaare Gümnaasium Pillimehed 17 Hilde Kurg
  Kiltsi Põhikool Satelliidid 17 Kati Hiir
  Viimsi keskkool Kessud 17 Kersti Ojassalu
  Tabasalu Ühisgümnaasium Põhjakonn 17 Dulsi Song
  Loksa Gümnaasium vulpesvulpes 17 Urve Veersoo
  Jõhvi Vene Gümnaasium JVG 17 Nataliya Lobosok
  Jõhvi Vene Gümnaasium INSPIRATION 17 Nataliya Lobosok
  Rapla Ühisgümnaasium Mägrad 17 Luule Linamäe
  Pärnu Koidula Gümnaasium Salix 17 Sirje Miglai
  Gustav Adolfi Gümnaasium Roozad Kutsud 17 Katri Mirski
  Gustav Adolfi Gümnaasium Soorebasepere 17 Helina Reino
  Pärnumaa Kutsehariduskeskus Pilguteam 17 Marje Kask
  Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Purpur 17 Merit Kund
  Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Mango 17 Merit Kund
  Tallinna Kuristiku Gümnaasium KAI 16,5 Ele Sooväli
  Kohtla-Nõmme Kool EMM8 16 Marje Kaljumäe
  Kadrioru Saksa Gümnaasium Tannenbaum 16 Maie itse
  Kadrioru Saksa Gümnaasium TEA Loodust 16 Maie itse
  Orissaare Gümnaasium Neiukesed 16 Hilde Kurg
  Rakvere Gümnaasium Elevandibeebid 16 Eve Raja
  Voore Põhikool unistajad 16 Lemmi Orav
  J.V.veski nim. Maarja Põhikool 8 klass 16 Egle Lellep
  Kanepi Gümnaasium VOMBAT 16 Merike Luts
  Tabasalu Ühisgümnaasium Piiskop 16 Dulsi Song
  Viljandi Kesklinna Kool Naga 16 Ester Sims
  Tabasalu Ühisgümnaasium Lusitaania teetigu 15 Dulsi Song
  Tabasalu Ühisgümnaasium KaGeSa 15 Dulsi Song
  Lihula Gümnaasium SKT 15 Marje Loide 
  Lihula Gümnaasium HulludNinjad 15 Marje Loide 
  Lihula Gümnaasium Kaamel2küüru 15 Marje Loide
  Orissaare Gümnaasium Tidrikud 15 Hilde Kurg
  Lasnamäe Vene Gümnaasium Eagles 15 Sofja Ter-Ovanesjan
  Gustav Adolfi Gümnaasium CIVIC 15 Tiina Naissoo
  Oru Põhikool Harakad 15 Heli Viiul
  Roosna-Alliku Põhikool Team-Wilderness 15 Kristi Pärt
  Rapla Ühisgümnaasium Pokud 15 Luule Linamäe
  Toila Gümnaasium porgandid 15 Anne Aia
  Pärnumaa Kutsehariduskeskus RAM 15 Marje Kask
  Koeru Keskkool Ilusad 14 Aili Alatsei
  Oru Põhikool Varesed 14 Heli Viiul
  Jakob Westholmi Gümnaasium Kapuutsivennad 14 Eve Torv
  Elva Gümnaasium Elvakad 14 Geil Siim
  Kohila Gümnaasium Sile tondipea 14 Edith Maasik
  Laeva Põhikool Käbikuningad 14 Gea Kiudorf
  Jõhvi Vene Gümnaasium 7AJVG 14 Nataliya Lobosok
  Koonga Põhikool Exo-wolf 14 Hele Nööri
  Lihula Gümnaasium Miljonmakaroni 13 Marje Loide 
  Luua Metsanduskool Emotsiooniinvaliidid 13 Ülle Käärik
  Laagri Kool Laagri2 13 Siiri Evard
  Jakob Westholmi Gümnaasium Westukad 13 Eve Torv
  Jõhvi Vene Gümnaasium 8AJVG 13 Lobosok Nataliya
  Paikuse Põhikool Jänkud 13 Maarja Tärk
  Gustav Adolfi Gümnaasium Metsavennad 13 Katri Mirski
  Gustav Adolfi Gümnaasium 3bears 13 Tiina Naissoo
  Tabasalu Ühisgümnaasium Metslased 13 Dulsi Song
  Pärnumaa Kutsehariduskeskus 161718 13 Marje Kask
  Kohtla-Nõmme Kool KMS9 12 Marje Kaljumäe
  Kostivere Kool Not too bad 12 Annika Pau 
  Puurmani Mõisakool Rannarootslased 12 Gea Kiudorf
  Tabasalu Ühisgümnaasium Kookospähkel 12 Dulsi Song
  Tabasalu Ühisgümnaasium Oravad 12 Dulsi Song
  Toila Gümnaasium toilakad 12 Anne Aia
  Lihula Gümnaasium Metsavennad SAE 11 Marje Loide
  Järva-Jaani Gümnaasium Fairies 11 Anu Nurk
  Voore Põhikool usinad 11 Lemmi Orav
  Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Eesti!!! 11 Merit Kund
  Kohtla-Nõmme Kool CSA7 10 Marje Kaljumäe
  Lasnamäe Vene Gümnaasium Shaolin Crunchers 10 Ljubov Fedotova
  Paikuse Põhikool SOOREBASED 10 Maarja Tärk
  Kiviõli I Keskkool Kivkakad 10 Merle Pähn
  Gustav Adolfi Gümnaasium Treehuggens 10 Tiina Naissoo
  Rakke Gümnaasium 7klass 8 Mariliis Võsu
  Kostivere Kool Pole paha 8 Annika Pau
  Laeva Põhikool Alam-Pedja 8 Gea Kiudorf
  Tabasalu Ühisgümnaasium Mustikas 7 Dulsi Song
  Pärnumaa Kutsehariduskeskus 17 7 Marje Kask
  Viimsi Keskkool TEMPLARIDE VENNASKOND 0 Kersti Ojassalu
  Viimsi keskkool Atmosphere  0 Kersti Ojassalu

2013. aasta võistlus

Tulemused: Rahvusvaheline finaal 24. - 27. septembril 2013 Portugalis

Koht Riik Võistkonna liikmed Testi tulemus Ettekande tulemus Lõpp-tulemus
1 Ungari Katica Kozma 86 84 85
Lehel Csobaji
Gergely Ujvári
2 Kreeka Anastasia  Antoniadou 82 79 80
Chara Georgoglou
Paraskevi Theocharopoulou
3 Poola Katarzyna Franiczek 86 73 79
Filip Taratuta 
Kamil Przybyła
4 Eesti Annaleena Vaher 70 74 72
Airon Johannes Oravas
Mati Lepikson
5 Saksamaa Jan Smolka 76 66 71
Richard Philipp Kuhlmann
Linus Wegner
6 Austria Lena Fraiss  80 60 70
Martin Ruschitzka 
Jakob Scheikl
7 Leedu Augustė Skačelytė 52 81 66
Rugilė Kežytė
Dominykas Tunaitis
8 Portugal Ana Rita Pinto Ferreira 26 82 54
Marina Isbel Martins Bento
 
9 Tšehhi Jiří Novák 38 31 35
Jiří Šimpach
Václav Zumr

Tulemused: Eesti finaal 25. märts 2013

Koht Kool Võistkond Liikmed Juhendaja viktoriin ette-kanne Kokku
1 Tallinna Prantsuse Lütseum Copper Owl Annaleena Vaher, Airon Oravas, Mati Lepikson Marje Väli 42 41,4 83,4
2 Tallinna Inglise Kolledž Pringlid Mariin Pantelejev, Marit Neemela Helene Urva 31 43,6 74,6
3 Rapla Ühisgümnaasium Kooreürask Sander Puntso ja Saamuel Rõigas Eve Maasikrand 20 44,2 64,2
4 Rapla Ühisgümnaasium Siilitüdrukud Merilyn Elge, Mari-Liis Tali, Kirsika Meresmaa Luule Linamäe 25 37,6 62,6
5 Valtu Põhikool männi9 Kaidi Laup, Martin Lapin, Markus Satsi Luule Linamäe 22 38,6 60,6
6 Tallinna Järveotsa Gümnaasium (R)evolutsioon Kristjan Hiiemäe, Kristjan Kaunis, Madelein Poogen Eve Torv 23 36,4 59,4
7 Viimsi Kool Viimsi 9a teine Lilith Napp, Evely Lass, Riin Möllits Kersti Ojassalu 23 34,6 57,6
8 Valtu Põhikool Põdrad Ranno Laup, Triin Palandi, Mari Kõrtsini Luule Linamäe 23 33,8 56,8
9 Viimsi Kool Viimsi 10b Janari Parts, Henry Härm, Rainer Selge Kersti Ojassalu 17 39,4 56,4
10 Elva Gümnaasium Loodus Eleri-Keret Ebruk, Maris Veskimets, Merili Retter Geil Siim 25 30,4 55,4
11 Kirivere Põhikool Kirikikas 2 Kadri-Ann Orr, Maiu Tähemaa Hilda Leppik 24 31,2 55,2
12 Jakob Westholmi Gümnaasium LTKBS Liisi Torv, Kreete-Brunella Sepp Helen Leoste 19 36 55
13 Rapla Ühisgümnaasium Väikesed konnad Helar Tappo, Ingrid Kurisoo, Kätlin Vaarmaa Luule Linamäe 16 33 49
14 Kuressaare Gümnaasium Bioloogid Siim Allik, Anett Tael, Madis Lehtsaar Gerta Nurk 18 28,4 46,4
15 Võhma Gümnaasium Mardikas Maarja-Liis Helü, Martin Remmer, Andris Sild Pilvi Ailt 23 22,6 45,6
16 Kose Gümnaasium Tobujurakad Kardo Ludvi, Joosep Veiksaar, Siim Kurvits Rein Tint 22 22,4 44,4
17 Laeva Põhikool Reinuvader Cätriin Kalaver, Doris Kõlu, Tõnis Vaino Gea Kiudorf 13 29,4 42,4

Tulemused: Eesti eelvoor 6. märts 2013

Koht Kool Võistkond Liikmed Punktid
1 Tallinna Prantsuse Lütseum Copper Owl Annaleena Vaher, Airon Oravas, Mati Lepikson 48
2 Elva Gümnaasium Loodus Eleri-Keret Ebruk, Maris Veskimets, Merili Retter 44
3. - 4. Kirivere Põhikool Kirikikas 2 Kadri-Ann Orr, Maiu Tähemaa 40
3. - 4. Rapla Ühisgümnaasium Siilitüdrukud Merilyn Elge, Mari-Liis Tali, Kirsika Meresmaa 40
5. - 9. Jakob Westholmi Gümnaasium LTKBS Liisi Torv, Kreete-Brunella Sepp 39
5. - 9. Rapla Ühisgümnaasium Kooreürask Sander Puntso ja Saamuel Rõigas 39
5. - 9. Rapla Ühisgümnaasium Väikesed konnad Helar Tappo, Ingrid Kurisoo, Kätlin Vaarmaa 39
5. - 9. Valtu Põhikool Põdrad Ranno Laup, Triin Palandi, Mari Kõrtsini 39
5. - 9. Valtu Põhikool männi9 Kaidi Laup, Martin Lapin, Markus Satsi 39
10 Audentese Erakool SEENEKE Laura Kallas, Rahel Kallas, Cevin Anders Siim 38
11. - 12. Tallinna Järveotsa Gümnaasium (R)evolutsioon Hendrik Tammsoo, Kristjan Hiiemäe, Dmitri Matveitsev 36
11. - 12. Viimsi Kool Viimsi 10b Janari Parts, Henry Härm, Kristian Raus 36
13. - 14. Tallinna Inglise Kolledž Pringlid Mariin Pantelejev, Marit Neemela 35
13. - 14. Võhma Gümnaasium Mardikas Maarja-Liis Helü, Martin Remmer, Andris Sild 35
15. - 18. Kose Gümnaasium Tobujurakad Kardo Ludvi, Joosep Veiksaar, Siim Kurvits 34
15. - 18. Kuressaare Gümnaasium Bioloogid Siim Allik, Anett Tael, Madis Lehtsaar 34
15. - 18. Laeva Põhikool Reinuvader Cätriin Kalaver, Doris Kõlu, Tõnis Vaino 34
15. - 18. Viimsi Kool Viimsi 9a teine Lilith Napp, Evely Lass, Riin Möllits 34
  Elva Gümnaasium Metsis Kaimar Mekk, Kerdo Puusalu, Magnar Aruoja 33
  Heimtali Põhikool Nemo Mart Vinnal, Mati Raadik, Gert Tomp  33
  Kuressaare Gümnaasium Zööloogid Gert Poopuu, Kati Vahter 33
  Märjamaa Gümnaasium Tule taevas appi! Kalev Neigaus, Marten Kuusemets, Martin Krausberg 33
  Narva Soldino gümnaasium Kuusik Sofja Bolshakova, Aljona Matushs, Nikita Naumov 32
  Tallinna Järveotsa Gümnaasium Lageraie Madeleine Poogen, Serena Bersin, Kristjan Kaunis 32
  Tartu Veeriku Kool Kaerapätsikesed Liis Aleksejeva, Laura Lokko, Eva-Maria Tõnson 32
  Viimsi Kool Viimsi 9c Oliver-Gerd Vald, Gertrud Vahtra, Adhele Tuulas 32
  Elva Gümnaasium Loodusetark Raini Koorts, Jonatan Kalmus, Toomas Hendrik Ellervee 31
  Kirivere Põhikool Kirikikas Kärt Seil, Marit Leis 31
  Viimsi Kool Viimsi 9.B Karl-Hendrik Muuga, Harold Oja, Katariina Past 31
  Kuressaare Gümnaasium loodusring Mari Tiitson, Kadi Riin Kanemägi, Karoline Malk 30
  Kuressaare Gümnaasium Robootikud Ragnis Armus, Sander Saar 30
  Parksepa Keskkool Gloobus Marleen Reisberg, Stiina Harak, Johanna Riivik 30
  Tallinna Tõnismäe Reaalkool Team 10A Larissa Šimanova, Svetlana Torba, Oleg Ivanov 30
  Mäetaguse Põhikool MP2 Karlis Sootalu, Magnus Kalmo, Triin Saluorg. 29
  Viimsi Kool Viimsi 9a esimene Renee Rask, Oskar Soop, Steven Siht 29
  Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Meieri Kris-Sten Saarepuu , Liis Kikas , Martin Paap 29
  Rapla Ühisgümnaasium Flawless Green Gerlin Gil, Elen Tatrik, Victoria Stein 28
  Võhma Gümnaasium Pääsusaba Liis Siimussaar, Tarvo Toomel, Mihkel Prantsus 28
  Lihula Gümnaasium K!E!M! Kai Simpson, Mihkel Kivisalu, Egert Indres 27
  Orissaare Gümnaasium Ilvesed Liisa Paiste, Annely Kasela, Renno Tamtik. 27
  Parksepa Keskkool Metsatulekahju Erik Mölder, Sander Kikas , Joosep Hiielaan 27
  Parksepa Keskkool Metsalised Kadri Kann, Adeele Külaviir, Käroliis Perli 27
  Tallinna Inglise Kolledž Meelas Mesikas Katrin Kirsikka Janelle Koskela, Mary-Ann Kubre, Keidi Suursaar 27
  Tallinna Inglise Kolledž Kaunid Kellukad Kaspar Kipp, Katariina Inno, Georg Kuusik 27
  Võhma gümnaasium Liblikas Kelli Randmäe  Kristjan Väljaots  Kadi Rohelpuu 27
  Elva Gümnaasium Reaal Kristen Kotkas, Kristen Jaamets, Sirlin Aarna 26
  Lümanda Põhikool üheksandikud Mari-Ann Udeküll, Kätlin Kask, Kristel Tikerperi 26
  Narva Soldino Gümnaasium Haavik  Darja Tšurkina,Gudkina Aleksandrina,Volkov Mark 26
  Nõva Põhikool Metsakutsud Joonas Järve. Jarmo Soots. Helen Ruus 26
  Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9a 1. Matio Ansip, Berit Koks, Liisa Saariste 26
  Risti Põhikool Risti II Maikel Adamson, Märt Remmik, Raivo Roos 26
  Mäetaguse Põhikool MP1 Kristjan Lepik, Markus Kuldmaa, Andre Peet 25
  Narva Soldino Gümnaasium Tammik Sofia Senichenkova, Liza Abramenkova 25
  Narva Soldino Gümnaasium Lepik Kristina Krušatina, Juliana Martynova 25
  Narva Soldino Gümnaasium Vahtrik Stas Stupichev, Kirill Kotkas 25
  Risti Põhikool Risti I Triinu Letsman, Mariel Lindsalu, Anett Kuuse 25
  Heimtali Põhikool Rhopalocera Kärt Tomp, Madli Kõiv, Gertrud Sindi 24
  Lihula Gümnaasium Surnuaiarotid Kaupo Engel, Simo Stahlman, Heini Heinlaid 24
  Parksepa Keskkool Metsavargad Jane Lüitsepp, Hanna Tintso, Fredi Parker 24
  Pärnumaa Kutseharidus Keskus Onu Heino Timmo Tuul, Margus Jaeski, Tristan Raudsepp 24
  Tallinna 32. Keskkool Metsakoll Margus Toots, Janek Soorsk, Astrid Mägi 24
  Tallinna Järveotsa Gümnaasium Vanurid Kalle, Martin, Janek 24
  Tilsi Põhikool Cave Beavers Arti Arula 16, Meelis Oru 16, Margo Saarna 15 24
  Haanja Kool MMK Madis Perli, Mihkel Parts, Kevin Limbo 23
  Kuldre Kool COMM Aiden Thomas Webb, Olaf Peeter Kirschenberg, Hanna-Annika Kuulmets 23
  Kuressaare Vanalinna Kool Metsatargad KVK Eliise Šmuul, Johanna Rasu 23
  Lihula Gümnaasium Kaheksas Karis Üksvärav,Maris Esko,Olandra Kuusemaa 23
  Narva Soldino Gümnaasium Kaasik Mihail Aizup, Georgi Barbasevitch, Darja Žitkovskaja 23
  Tallinna Kuristiku Gümnaasium KAI Kadi Sagor, Anett Mikvere, Indrek Pertman 23
  Tallinna Tõnismäe Reaalkool Team 11a Sergei Mihhailjuk, Zhanna Valkova 23
  Valga Põhikool Metsalised Vlada Trussova, Anna-Liis Mõttus, Anne Mai Kurg 23
  Haanja Kool Kuusekäbid Meelis Perli, Aliina Pant, Heidi Valb 22
  Haljala Gümnaasium MRK Marko Mandel, Kerli Martinson, Raimo Keskküla 22
  Miina Härma Gümnaasium Lumberjacks Joonatan Kama, Kaarel Kuslap, Carl-Martin Keerberg 22
  Narva Soldino Gümnaasium Männik Ilja Kulpin, Julia Platova, Natalija Vihrova 22
  Rakvere Reaalgümnaasium RAUNO NEITO Siim Anderson, Samuel Põldaru, Martin Vaagert 22
  Tallinna Inglise Kolledž Tark Tamm Mari-Liis Tamm, Anneli Kuldkepp, Rebeka Rummel  22
  Keila Kool 3 Seenelist Raimond Tilk, Kaspar Kuus, Christopher Roosla 21
  Lihula Gümnaasium Metsahaldjad  Andra-Liis Junker, Elise Ojap, Marina Mager 21
  Lihula Gümnaasium laulukarusell Kert Pääbo, Geithi Rammul, Joonas Kaskmäe 21
  Peetri Lasteaed-Põhikool Käbid Eva-Kristina Vesiallik, Marion Maasar 21
  Pärnumaa Kutseharidus Keskus MKS Kaspar Semm ja Marcel Lahe 21
  Rakvere Reaalgümnaasium Bosonid Jane Liise Nurk, Anastassia Gabrukevich, Reino Einmann 21
  Rapla Ühisgümnaasium Käbid Harri Pregel, Kristjan Düüna 21
  Tartu Veeriku Kool Metsavennad Roberta-Sinitta Praakli, Laura Palm, Eliisabet Merete Leppoja 21
  Lihula Gümnaasium MAK Andreas Luuk, Karl Jaan Kivisalu, Margus Morševitski 20
  Miina Härma Gümnaasium Bonzai Mirjam Grosberg, Ian Martinson, Justin Hein 20
  Orissaare Gümnaasium rebased Kenro Endel Üts, Tormi Niits, Koit Rander 20
  Pärnumaa Kutseharidus Keskus J3 Jaanus Juhani, Joosep Lensment, Jan Schär 20
  Tallinna Inglise Kolledž Nunnu Nurmnelk Liisa Pomerants, Helene Vellevoog, Eva Ikkonen 20
  Haljala Gümnaasium HKL Hendrik Lahi, Kadri Toming, Leho Lepler 19
  Lihula Gümnaasium daamid Joanna Voll, Avely Kuldsalu, Piret Rummi 19
  Lümanda Põhikool ökoloogid Kairi Rakaselg, Kadi Kangur, Anti Väli 19
  Parksepa Keskkool MKM Kevin Lumi, Maria Helen Timmi, Maarja Variksaar 19
  Pärnumaa Kutseharidus Keskus Hoolekad Arne Evik, Keiro Usin, Ardo Henning 19
  Rakvere Reaalgümnaasium Kaks ja Pool Blondi Anni Kasikov, Kristi Kuhi, Karl Robert Põlder 19
  Tallinna Inglise Kolledž Sinilill Eva Pajusaar, Heti-Maria Vilu, Eliisabet Jahilo 19
  Tallinna Inglise Kolledž Kaunis Kuldking Kerli Kalk, Kelly Hiibus 19
  Tallinna Järveotsa Gümnaasium Maili Mets Liisu Tinno, Maila Rumessen, Helena Murd 19
  Audentese Erakool Kaseke Aksel Randlepp, Taavi Reisenbuk, Otto-Kristjan Vanajuur 18
  Elva Gümnaasium Matemaatikud metsas Riho Sülla, Lauri Laks, Jakob Berendsen 18
  Haanja Kool Metsamatsid Ain-Eerik Heier, Märtin Kõva, Priit Lüüs 18
  Kuldre Kool Looduslikud Säm Veesaar ja Sander Rebane 18
  Kullamaa Keskkool Sõnajalg Bruno Laande, Janno Allika, Laura Kasepõld 18
  Lehola Kool Milion Voices Ketlyn Pintman, Keitrin Vassiljev, Merit Avarsalu 18
  Lihula Gümnaasium R.M.K Remo Oosim, Markus Pastjan, Kuldar Veek 18
  Lihula Gümnaasium FEAR Eerik Rummi, Fred Martin Mägi, Aleksander Saak 18
  Parksepa Keskkool Metuusala Carolina Kall, Kaili Lindmets, Janelin Jaeski 18
  Parksepa Keskkool gorillaz with bingo Ervin Ranna, Jürgen Tali, Siim Nopri 18
  Pärnumaa Kutseharidus Keskus Päikeselapsed Allar Eichfuss, Märt Laas ja Aaron Aron 18
  Pärnumaa Kutseharidus Keskus Mupo rain kivila, lauri tuusis, kaur pilk 18
  Rapla Ühisgümnaasium Kadaka Birgit Käsper, Stella Uusallik 18
  Tallinna Inglise Kolledž Raju Paju Nikolai Zenevitsh, Kevin Edward Palover, Joonas Vahimets. 18
  Tallinna Inglise Kolledž Kuldne Kullerkupp Kirke Saarelaid, Elisabeth Luisk, Anna Laura Alamets 18
  Valga Põhikool Metsamehed Sander Viirmaa, Tõnu Vahtra 18
  Keila Kool Löögirühm Tarmo Kõrs, Henri Link 17
  Keila Kool Zombie Miina Härma, Birgit Kelement, Susanna Metsla 17
  Kiltsi Põhikool Nõges rohus Minna Joor, Marissabell Miadzielec, Reelika Vinogradov 17
  Kuldre Kool Pääru Helen-Mary Vartšun, Kelly Püvi, Liis Uibopuu 17
  Kuldre Kool Eriüksus Kristo Viiksaar, Steven Teder ja Hannes Varik 17
  Laagri Kool 8.klass Helina Meier, Laura Jõgi, Rene Kriisa 17
  Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9a võistkond 2 Enely Elblaus, Raili Laas, Susan Kolde 17
  Parksepa Keskkool Kasõviht Kaspar Kaasla, Gert Kinsigo, Martin Vilo 17
  Parksepa Keskkool Käsisaag Georg Sten Andrejev, Janno Segasaar, Rael Kalmus 17
  Rakvere Reaalgümnaasium Paradoxx3 Erlis Liiva, Hannes Eiber 17
  Tartu Veeriku Kool Kevad südames Kätlin Lattik, Elisabet Rivis, Kristin Rammi 17
  Tartu Veeriku kool Veeriku 8b Timmo Mustonen, Jaanis Sirkel, Kris Gregor Laarmann 17
  Kiltsi Põhikool Cakk Carl Zibo, Kevin Tobreluts, Kristjan Baiduža 16
  Kuldre Kool Rosinad Andrus Andritski, Enri Täär, Anett Kuulmets 16
  Orissaare Gümnaasium Jänesed Tiina Margaret Tänak, Anne-Mai Järve, Katriin Kasela 16
  Peetri Lasteaed-Põhikool Seened Erik Kiviselg, Märten Treimann 16
  Peetri Lasteaed-Põhikool öökull Helena Juus,Olesja Ossipenkova,Athina Isadora Lepvalts 16
  Pärnumaa Kutseharidus Keskus Johhaidii Rainer Mägi, Tarvi Teearu ja Veiko Kuusk 16
  Tallinna Inglise Kolledž Karmid Kallad Aare Aarma, Jan Markus Lindmäe 16
  Haanja Kool Lumejänesed Andris Kõiv, Johann-Kristjan Toots 15
  Mäetaguse Põhikool MP3 Helerin Mölder,Etlyn Veber 15
  Parksepa Keskkool Meduus Kerlyn  Meltsov, Getter Peik, Kätlin Plaado 15
  Haanja Kool Afrokarud Ilmar Vodi, Kairi Hein, Kristiina Himma 14
  Rakvere Reaalgümnaasium Kirves Kaun Regina Mamedguseinova, Rihard Reissaar 14
  Rakvere Reaalgümnaasium Keiserpingvinid 2 Kristi Roosi, Maritta Brõtki ja Krister Eek 14
  Tallinna Tõnismäe Reaalkool TEAM9 Udalov, Kalinin, Špitšak 14
  Valga Vene Gümnaasium Sarapuu&pähklid Viktoria Filippova, Elmar Sarapu, Maksim Mihhalkevitš 14
  Haanja Kool Mehed metsast Kristjan Kõva ja Sander Jõgeva 13
  Haljala Gümnaasium Nupumehed Erik, Aiko 13
  Keila kool Muffinid Artur Tarmo, Taavi Anijago 13
  Kuldre Kool Kanad Lilian Oja ja Birjo Prisko 13
  Kuldre Kool Võrrimehed Auli Laats, Raivo Kübar 13
  Lihula Gümnaasium LG 7.kl Kert Paulus,Erik Mikus, Ainar-Sten Junker 13
  Haanja Kool Metsakutsud Hentrik Hein, Taavi Sügis, Sander Hannust 12
  Parksepa Keskkool Mõtsanaasõ Eva Kristiina Kivioja ,  Alice Soe , Danita Vilde 12
  Kuldre Kool Neoon Cerda Männiste, Rasmus Rang ja Riinika Kübar 11
  Rakvere Reaalgümnaasium Reaalne Aatomipomm Alise-Valentine Prits, Elise Poom, Katariina Škurinski 11

 

Kontakt

Galeriid Vaata kõiki